Hero Baby ile Beslenme Yolculuğu hız kesmeden devam ediyor!

Türkiye'nin en geniş kapsamlı beslenme webinar serisi "Hero Baby ile Beslenme Yolculuğu" kapsamında duyulardan duygulara, duygulardan fizyolojik iştaha kadar uzanan biricik yolculukta bütüncül bir bakışla beslenme konuşmak için anneleri, babaları ve tüm bakım verenleri yıl boyu sürecek ücretsiz webinar serimize davet ediyoruz! Webinar takvimi, katılımcı detayları ve ücretsiz kayıt için Beslenme Yolculuğu web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Detaylar için tıklayın!
Hero Baby ile Beslenme Yolculuğu hız kesmeden devam ediyor!

Günün Kahramanları

Ebeveyn olarak günlük yaşamımız içerisinde pek çok şeyle uğraşmak zorunda kalıyoruz ve çocuklarımıza istediğimiz zamanı maalesef ayıramayabiliyoruz. Siz günlük zaferler elde eden günün kahramanısınız ve bu zorlu yolda size yardım etmeye kararlıyız. Aslında, bebekler için yemek yapmanın birçok yolu vardır. Doğal gıdaları uygun hale getirmek kolay değildir, özveri gerektirir. Doğanın size ve bebeğinize sunduğu iyiliğini sizinle paylaşmak ve aynı zamanda ebeveynlik ile ilgili tüm sorularınızda size yardımcı olmak için buradayız.

Diş Çıkarma

Diş Çıkarma

İlk dişleri ortaya çıktığında, bu bebeğiniz için büyük bir dönüm noktası olacaktır! Dişler, insan kemiklerinin en sert olanlarıdır. Diş çıkarma, bebeğinizin büyümesinin doğal bir sürecidir. Aslında bebek için sanıldığı kadar acı verici olmasa da, bebeğin hayattaki her şeyin kolay olmadığını hissettiği ilk acı diş çıkarma ile başlar. Bebekler zamanla bu duruma alışırlar ve daha fazla diş çıkardıkça zamanla daha az sinirli veya huzursuz olurlar. Sonunda, tüm dişleriyle gülümsemesini görünce, diş çıkarma konusundaki endişelerinizin ortadan kalktığını göreceksiniz!

Kolik

Kolik ve bununla ilgili yapabilecekleriniz

Kolik, bebeklerin %10 ila %30'unda iki haftadan üçüncü aya kadar olan açıklanamayan, aşırı bir ağlamadır. Bir ebeveyn olarak, hiçbir yaptığınız işe yaramıyor gibi gözüktüğünde endişelenmeniz gayet normaldir. Bebeğinizin bu yaştaki hayatın ortak ağrılarından birinden geçmekte olabileceğini düşünün. Koliğin ortaya çıkmasının pek çok nedeni olabilir ve kesin olan hiçbir sebep bulunamamıştır. Bazı araştırmacılar, koliğin bebekler için normal ağlama eğrisinin en uç noktası olduğunu öne sürmektedir.

Sütten Kesme

Ek Gıdaya Geçiş Nedir?

Ek gıdaya geçiş, bebeğinizi yetişkin olarak yiyeceği besinlerle yavaş yavaş tanıştırma sürecidir. Ek gıdaya geçişdönemi bebeğinizin gelişiminde kritik bir dönemdir. Bebekler gerçekten hızlı bir şekilde büyür ve bu nedenle günden güne daha fazla besine ihtiyaç duyarken, aynı zamanda yeme davranışları da gelişir. Her bebeğin gelişiminde farklılıkların olabileceğini düşünmek önemlidir, çünkü bu süreç büyük ölçüde kişisel özellikler ile geliştikleri sosyal ve duygusal ortam gibi birçok şeye bağlıdır.

Ek Gıdada Uzman Ürünler

Ek gıda ve bebek beslenmesinde İsviçre kalitesi ve 130 yılı aşkın uzmanlığın oluşturduğu ürünler

Ürünlerimizi Keşfetmek İçin Tıklayın

Hero Baby Reklamları

Hero Baby'nin renkli ve eğlenceli dünyası reklamlarında...

Tüm Reklamlarımız İçin Tıklayınız