• Home campaign
  • Home campaign
  • Home campaign

Doğal Tarım Uygulamalarımız

Hero ailesinde misyonumuz, 125 yılı aşkın uzmanlığımızla doğadan özenle seçtiğimiz meyve ve sebzeleri olabilecek en yalın haliyle sizlere ulaştırmaktır. Bebeklerimizi beslerken her gün yapılan küçük seçimlerin sağlıklı nesillerin yetişmesi için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle bebeklerimiz için ürettiğimiz meyve ve sebzeleri bu titizlikle yetiştiriyor ve seçiyoruz.

Hero Baby olarak tüm kavanoz mamalarımızda sadece DOĞAL TARIM ile yetiştirilmiş meyve ve sebzeleri kullanıyoruz.

Hero için DOĞAL TARIM;

Bebek beslenmesine uygun kalitede meyve ve sebze yetiştirilebilecek bahçelerin seçilmesi ile başlıyor. Toprak ve su analizleri ile bu bahçelerin bebek beslenmesi standartlarında meyve ve sebzeler yetiştirilmesine uygun, bereketli topraklar olduğunu kontrol ediyoruz. Fidanların dikimi, büyümesi, çiçeklenmesi süreçlerini mevsimlere göre uzman kadrolar ile takip edip, zirai uygulamaları sürekli denetliyoruz. Düzenli eğitimler ile çiftçileri bilinçlendiriyoruz. Tüm bu emekler sayesinde tarım ilacı kalıntısı içermeyen, dalında tam olgunlaşması beklenmiş, toprak ve sudan kaynaklanabilecek her türlü zararlı maddelerden korunmuş meyve ve sebzeleri özenle hasat ediyoruz. Meyveler dalındayken, hasat öncesi ve hasat sonrasında 530 dan fazla tarım ilacı kalıntısı testi yapıyoruz. Sadece bebeklerimiz için güvenli ve uygun olduğu tespit edilen meyve ve sebzeler ile kavanoz mamaları üretiyoruz.

Türkiye’nin tek ve lider kavanoz ve tahıllı kaşık maması üreticisi olmanın verdiği sorumlulukla, mamalarımızı ülkemizin her köşesindeki bebeğe en taze şekilde ulaştırmak için modern teknolojilerle üretiyoruz. Ürünlerimizi güvenli tedarik zinciri ve kalite takip sistemini en yüksek seviyede tuttuğumuz tesislerimizde el değmeden hazırlıyoruz. Üretimde geleneksel saklama yöntemlerinden ilham alarak koruyucu katkı maddesi kullanmıyor, hava geçirmeyen özel ambalajlarda sunuyoruz.

Bereketli topraklarımızda, bebek beslenmesine uygun kalitede meyve yetiştirme bilincini kazanan aile çiftçiliğini destekliyor, eğitimler ile uzmanlaşmalarına yardımcı oluyor, topraklarımızda sürdürülebilir doğal tarım uygulamalarını hayata geçiriyoruz.

DOĞAL TARIM ile doğanın saflığını koruyarak, sağlıklı nesillerin gelişmesini destekliyoruz.

Websitesindeki tüm içeriği … aylık bebeğim için görmek istiyorum.

Minik bebeğiniz için neler yaptığımıza bakın!

Tavsiye almak için üye olun

Top