Kalite

Hero Baby Kalitesi: Kendimizi sağlıklı bebeklerin gelişimine adadık

Hero Baby olarak, bebeğinizin gelişim çağında doğru beslenmesi ve gelişimi için size kaliteyi sunmak üzere yanınızdayız. Her zaman güvenebileceğiniz ve uluslararası standartlarda ek gıda üretmeye devam edeceğiz Kullandığımız tüm içerikler kavanoz ve tahıllı kaşık mamalarımıza girmeden önce 500’ü aşkın testten geçer. Amacımız bebeğinize her gün dengeli beslenmesine uygun ürünler sunmaktır. Bunu başarmak için, kendi evinizde de yapacağınız gibi yararlı ve sağlıklı yiyecekleri üretmemizde bizlere yardımcı olan bir dizi standart ve kalite kontrol yönergelerini içeren Bebek ve Küçük Çocuk Ek Gıda Kalite protokolümüzü harfiyen uyguluyoruz.

Kalite 2

Doğanın tüm iyiliği

Yiyeceklerimizi, bebeğinizin gelişiminin her aşamasında, ona özel ihtiyaçları karşılamak için en az işlemi  uyguluyor ve beslenmesine uygun besinleri kullanarak hazırlıyoruz. Bebek ve Küçük Çocuk Ek Gıda Kalite Protokolümüz 4 ana başlıktan oluşuyor:

1. Tarım Arazilerimizi Özenle Seçiyoruz

Bebeğiniz için en iyi meyve ve sebzeleri sağlamak amacıyla sürecimiz ilk olarak tarım arazilerinden itibaren başlar.

Miniklere sağlıklı ve lezzetli tatlar sunmak için, ziraat mühendislerimiz ve çiftçilerimiz arasında yakın bir ilişki ve bağlılık olmak zorunda. Hero Baby olarak, eğitimli çiftçilerle çalışıyor , hasat süreçlerinde bebeğinizin dengeli beslenmesine uygun ürünle buluşması için sıkı bir kontrollü üretim protokolü uyguluyoruz.

 

2. Besin değeri yüksek içerikler kullanıyoruz

Kavanoz ve tahıllı kaşık mamalarımız , yüksek niteliklere sahip bir ekibin çabası, bilgisi ve azmi ile  hazırlanır. Uzmanlarımız bebeğinizin sağlığına özen göstermekten ve tüm ürünlerimizin beslenme dengesinin olmasına  dikkat ederAncak işimiz burada bitmez. Ürünlerimizi daha da iyi hale getirmek için her gün yeni araştırmalara devam ediyoruz. Hero Group, bilim dünyasına, araştırma projelerine, pediyatrik beslenme konferanslarına aktif olarak katılır ve destekler; ayrıca dünya çapındaki pek çok saygın araştırma enstitüsü ile ilişki halindedir.  


Bebek ve küçük çocuk beslenmesi alanındaki yıllara dayanan araştırmalarımızın yanı sıra, Hero Baby kavanoz ve tahıllı kaşık mamalarımızın içindeki en önemli malzeme, ürünlerimizi hazırlarken gösterdiğimiz özendir. Sağlıklı beslenme konusunda içinizin rahat olması ve bebeğinizin  gelişimi bizim için büyük bir sorumluluktur ve bu nedenle yaptığımız her şeyde azami özen gösteririz.

Kalite

Uzun kontrol listemizi takip ediyoruz

Siz ve aileniz için kaliteyi ve sağlıklı yiyecekleri garanti etmenin bir başka yolu da ürünlerimizin geçtiği kalite kontrolleridir Özellikle, üretimi öncesi ve sırasında ürünlerimiz 500’den fazla kontrolden geçmektedir.

3. Hero Baby olarak standart uygulamaları daha da ileriye taşıyoruz.

  • Değer zinciri boyunca operasyonel mükemmelliği sağlamak için performansımızı sürekli olarak izliyoruz.
  • Sürekli iyileştirmemiz için geri bildirim almak üzere müşterilerimiz ve tüketicilerimizle açık bir iletişim kurmaya özen gösteriyoruz.
  • Tüm çalışanlarımızı ve iş ortaklarımızı kalite ve gıda güvenliğini sağlamak adına inisiyatif almaları için yetkilendiriyoruz.
  • Sadece bugünü değil, geleceği de düşünüyoruz. Tek amacı, olası riskleri incelemek olan bir ekibimiz bulunuyor.

4. Neden güvenli?

Kavanoz mamalarımızdaki  meyve ve sebzeler koruyucu kullanmadan bu kadar uzun süre nasıl taze kalabiliyor? Temel olarak, geleneksel ben-mari'ye çok benzer bir prosedür kullanıyoruz.. Kavanozlarımızı içerisinden havasını alarak yani vakumlayarak kapağını sımsıkı kapatıyoruz, içindekilerin güvenliğini sağlamak için ise ısıl işlem uyguluyoruz Aslında bu kadar basit. Kavanozu açtığınızda, Yukarı Kalkan Kapak! vakum tekniğinin doğanın tüm iyiliğinin kavanozun içinde saklandığımızın garantisidir.